10274. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Kopándi István (1968-): Genezis, 1999. Hidegtű, papír. Jelzett. Művészpédány ea XIV/XV számozással. Hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Üvegezett fakeretben, 40,5x40 cm
Photo of the item taken by : pk