10288. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
26 000 HUF
0 HUF
Koszkol Jenő (1868-1935): Vitorlások. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14,5×20 cm
Photo of the item taken by : pk