500 000 HUF
Lakner László (1936-): Hommage á Kassák Lajos, 1988. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent: Lakner 88. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 32,5x22,5 cm / László Lakner (1936-): Hommage á Lajos Kassák, 1988. Mixed technique and collage on paper. Signed lower right: Lakner 88. With autograph description on the reverse. Framed. 32,5x22,5 cm