28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
M. Iréne Spányi (- ): Szakállas férfi portréja. Olaj, vászon, sérült,, jelzett, 1911 Párizs. 46x38cm, üvegezett, sérült fakeretben.