10348. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Merényi Rudolf (1893-1957): Alvó női akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22,5×42 cm
Photo of the item taken by : pk