150 000 HUF
388,60 EUR, 428,57 USD
Miháltz Pál (1899-1988): Tavasszal (festő a szabadban), 1957. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képzőművészeti Alap bíráló bizottságának címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x60 cm / Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description and jury labelon the reverse. framed