10404. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
800 HUF
0 HUF
Pataki Ferenc (1941-): Sárkány és a gyerekek II. Litográfia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 47x34,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert