2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, Paulovits Pál autográf címadásával. Kissé foltos. 25,5×35 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben.