10447. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Remsey Jenő (1885-1970): Mocsaras táj. Rézkarc, papír. Jelzett. Kissé foltos.19,5x29,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Photo of the item taken by : pk