10494. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Stonner Béla (?-?), Mészöly Géza festménye után: Balatoni halásztanya. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült keretben, 52×72 cm
Photo of the item taken by : pk