90 000 HUF
Szász Dorián (1924-2006): Légi támadás (Atac aerian). Olaj, vászon, jelezve balra fent, a hátoldalán autográf felirattal. Javított sérüléssel. Fakeretben, 99×112 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!