10546. 432. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Török Levente (1956-): Európa elrablása (cím nélkül). Tus, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Plexiüvegezett, kissé sérült fakeretben. 29×40,5 cm
Photo of the item taken by : pk