120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Vaszary János (1867-1939): Női portré, 1930. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 30,5×22,4 cm. / Pastell on paper, signed. Slightly damaged. Framed.