11475. 432. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
24 000 HUF 64,86 EUR, 70,59 USD
0 HUF
Sarreguemines nagy méretű, gyümölcsös dísztál, jelzett, kopásokkal, d:38 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert