6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Zenélő hölgyek, selyemkép, Délkelet-Ázsia (Thaiföld v. Jáva?). XX. sz. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 30,5x30,5 cm