28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Ericofon, nincs kipróbálva. m: 21,5 cm, kopásokkal. Az Ericofon egy darabból álló műanyag telefon, amelyet a svéd Ericsson cég készített, és a 20. század második felében forgalmazták. Ez volt az első olyan kereskedelmi forgalomba hozott telefon, amely egyetlen egységbe építette be a tárcsát és a kézibeszélőt.