Flea Market Number of items: 674
2793013
12941
433
Flea Market
Other collectibles
"Szivárvány 8" masszív öntöttvas húsdaráló, ezüstszínű zománccal, jelzett, 32x28x11 cm
3 000 HUF
2793910
12942
433
Flea Market
Other collectibles
Japán figurális viaszgyertya bölcsfejekkel, m: 16 cm, d: 10,5 cm
2 000 HUF
2793949
12943
433
Flea Market
Other collectibles
Vegyes japán tárgyak, 5 db: legyező alakú bakelit doboz, festett papírmasé állatfigura (eredeti dobozában), babzsák baba figurák.
3 000 HUF
2794048
12944
433
Flea Market
Other collectibles
Komet MA 1 típusú retró masszírozógép, tartozékaival, leírással, eredeti tokjában, működik
3 000 HUF
2794231
12945
433
Flea Market
Other collectibles
Yokohama, Sankeien Garden, dekoratív japán vászonkép tekercs, újszerű állapotban, 65x29,5 cm
3 000 HUF
2794274
12946
433
Flea Market
Other collectibles
Cár-harang (Car-kolokol / Tsar Kolokol), mázas fajansz, jelzett: ZIK Konakovo, Szovjetunió, 1960-1970 körül. Hibátlan, 12,5x9,5x10,5 cm. (Az eredeti Cár-harang a moszkvai Kreml egyik fő nevezetessége, a Világörökség része; 200 tonnás, 6,14 m magas, 6,6 m átmérőjű méretével a világ legnagyobb harangja.) + Retró fém gyertyatartó, piros gyertyával + nagyméretű fenyőtoboz
3 000 HUF
2794649
12947
433
Flea Market
Other collectibles
Hema GDR retró német ceruzahegyező, műanyag és fém, pót hegyező alkatrésszel, m: 11,5 cm
2 000 HUF
2794564
12948
433
Flea Market
Other collectibles
Tungsram autós/motorkerékpáros izzókészlet, 24 db (egy híján teljes), eredeti dobozában
3 000 HUF
2794732
12949
433
Flea Market
Other collectibles
Jerusalem / Jeruzsálem fali emléktálka, mázas kerámia, d: 9 cm
2 000 HUF
2800185
12950
433
Flea Market
Other collectibles
Vegyes műszaki tétel, 3 db játék konzol, fülhallgató, és kamera tartozékok (de kamera nélkül), laptop hűtő, nem kipróbált állapotban.
1 000 HUF
2791169
12951
433
Flea Market
Other collectibles
Fonott boros kosár, h: 24 cm, m: 14 cm
1 800 HUF
2791107
12952
433
Flea Market
Other collectibles
Üveg shaker műanyag tetővel, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035