Flea Market Number of items: 674
2774219
12977
433
Flea Market
Other collectibles
Régi bors daráló, sérült, m: 25 cm
3 000 HUF
2774224
12978
433
Flea Market
Other collectibles
Gyümölcskínáló, fém, kopott, 30x26cm
8 000 HUF
2711251
12979
433
Flea Market
Other collectibles
Régi bakelit lámpa, ernyővel, sérült, m: 52 cm (Érintésvédelem szempontjából nincs bevizsgálva)
1 000 HUF
2796372
12980
433
Flea Market
Other collectibles
Retró pénztári kazetta, zománcozott fém, kulccsal, kopott, 25x20x9 cm
2 800 HUF
2796377
12981
433
Flea Market
Other collectibles
Retró pénztári kazetta, zománcozott fém, 2 db kulccsal, kissé kopott, 25x20x9 cm
2 800 HUF
2797969
12982
433
Flea Market
Other collectibles
2 db nagyméretű sörös korsó, anyagában színezett üveg, az egyik jelzett, Dreher Sör felirattal, ón fogóval, sérült porcelán fedéllel (zöld színű); a másik jelzés/felirat nélkül, öntött fém fogóval és fedéllel (barna színű). m: 35-37 cm
6 000 HUF
2798295
12983
433
Flea Market
Other collectibles
10 db retró műsoros audio kazetta, magnókazetta
1 000 HUF
2754756
12984
433
Flea Market
Other collectibles
4 kis fiola parfüm, néhány tartalommal. M: 5 cm
12 000 HUF
2575464
12985
433
Flea Market
Other collectibles
Szecessziós karton doboz, kopott, 17x17cm
5 000 HUF
2709388
12986
433
15000
Flea Market
Other collectibles
Yves Rocher parfüm, bontott
15 000 HUF
2709385
12987
433
15000
Flea Market
Other collectibles
Houbigant Rafinée parfüm, bontott
15 000 HUF
2709382
12988
433
Flea Market
Other collectibles
Lolita Lempicka, bontott parfüm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035