13720.
433. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 800 HUF
1912-1916 "Emlék - könyv." Kopott bársony-kötésben, díszes címlappal, számos bejegyzéssel, a borítón kopott, sérült díszítéssel.