13731.
433. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
16 000 HUF
9
1924 Czigány DezsÅ‘ (1883-1937) festménye után: Ady Endre portréja. Fénynyomat, papÃr, jelzett a nyomat alatt nyomtatva: Pinx. Czigány 1908 és Athenaeum R.t. Budapest. Ady Endre nyomtatott aláÃrásával. Lap alján Czigány Dezsőék autográf ajándékozási soraival 1924-bÅ‘l. 35×26 cm. Ãœvegezett fakeretben.