cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) Tegetthoff-osztályú dreadnought csatahajója (Schlachtschiff), az elülső lövegtornyok ágyúinak sortüze, eredeti fotó, a hátoldalon feliratozva, egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 Salvo from the front gun turrets of a Tegetthoff-class dreadnought battleship (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), original photo, with description on the back, with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
cca 1914-1918 Torpedó beemelése, illetve kilövésének pillanata az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) hadihajójának fedélzetén, 2 db fotó, 18x13 cm - 11,5x7 cm / cca 1914-1918 Torpedo being raised on the deck, and being fired by one of the Austro-Hungarian Navy's (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, 2 photos, 18x13 cm - 11.5x7 cm
cca 1914-1918 Kilátás a parancsnoki híd feletti árbóckosárból (csónakok, fedélzet legénységgel) az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) egyik hadihajóján, feliratozott fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 View from the crow's nest above the bridge (boats, crew on the deck) on one of the Austro-Hungarian Navy's (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, photo with description at the top, with stamp on the back (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) hadihajójának legénysége tornagyakorlatot végez a fedélzeten, feliratozott fotó, egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 Crew members performing gymnastics on the deck of one of the Austro-Hungarian Navy's (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, photo with description at the bottom, with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
cca 1914-18 2 db I. világháborús sokszorosított kép, feltehetően folyóiratokból: Kusmanek altábornagy Przemysl parancsnoka törzskarával és német huszárjárőrök Oroszországban, középen hajtva, 24x33,5 cm