cca 1914-1918 "Barack-építmény Stryjben, betesgszállító rakpart a stryji pályaudvaron.", a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
cca 1914-1918 "Toronya-Wyszkówi szoros. Saját fedett állásaink a legfelső útkanyarodáson", a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
cca 1914-1918 Felrobbantott híd Stryj-nél (Chovorow-útvonal),(keleti front, ma Ukrajna (Stryi)), a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
cca 1914-1918 "A Złota Lipán. (Zolota Lypa), saját tábori kunyhó az erdőben. Panovice-től keletre." A hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), az egyik sarkán kis hiánnyal, 12x17 cm
cca 1900 Tánczos Gábor huszár százados, a 3. számú huszárezred tisztjének keményhátú fotója, Lwów (Lviv/Lemberg), Maria műterméből, dátumozva, a felületén kis foltokkal, 9.5x10,5 cm
cca 1914-1918 SMS St. Georg, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) VI. Károly-osztályú páncéloscirkálója (Panzerkreuzer) próbameneten, fotó kis gyűrődésnyomokkal, egy-két kis szakadással, 17x22 cm /
cca 1914-1918 SMS Sankt Georg, the VI. Kaiser Karl-class armored cruiser of the Austro-Hungarian Navy, photo with little creases on the edges, with one-or-two little damages on the edges, 17x22 cm