14920. 433. Closed Online auction Printed Materials
1 600 HUF
0 HUF
1916-1919 Kolligátum a Vasárnapi könyv c. folyóirat számaiból, benne háborús számokkal, fekete-fehér fotókkal, félvászon-kötésben, kopott borítóval, kijáró lapokkal, laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : karap_norbert