1927 Bp., kormányos-iskola csoport gőzcsónak fedélzetén, fotólap, hátoldalán feliratozott (Vámosi András m. kir. folyamőr), pecséttel jelzett (Emke Fotószalon), 13,5x8,5 cm
A Balaton régió útikönyve. Szerk.: Szóládi József. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Balatonföldvár,[1999.], Metszéspont Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Galsai Pongrác: Balaton. Fotóalbum 70 színes képpel. - - szövegével. Neves fotósok képeivel illusztrált, közte: Balla Demeter, Eifert János, Hemző Károly, Járai Rudolf, Korniss Péter, Szelényi Károly és mások fotóival. Bp., 1984., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérülésnyomokkal.
A Balaton tudományos, művészeti és közéleti arcképcsarnoka. (200 személy arcképével és életrajzával.) Szerk.: Hadnagy Károly. Tihany, 2007., MTA Balatoni Limnológiai Kutatóintézet. Kiadói kartonált papírkötés.
1916 Az MFTR Magyar Királyi Folyam és Tengerhajózási Rt. Nagymaros és VIsegrád közötti hajójárokat menetrendjének plakátja, rajta a hatóság jóváhagyásával a nyomtatáshoz Hajtva, jó állapotban 30x47 cm
1916 Az MFTR Magyar Királyi Folyam és Tengerhajózási Rt. Nagymaros és VIsegrád közötti hajójárokat menetrendjének plakátja, Hajtva, kis szakadással 30x47 cm