13346. 433. Closed Online auction Vintage wines, drinks
3 000 HUF
11
0 HUF
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel. 0,75lx3
Photo of the item taken by : nagy_andras