Books: Architecture, Art Number of items: 257
2645145
16678
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2745516
16679
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
In uns Dachau - Dachau bennünk. Dachaui kortárs képzőművészeti kiállítás. Vigadó Galéria, Budapest, 1989. H.n., é.n. (1989), magánkiadás. A kiállító művészek által az előzéklapon aláírt (Otto Fuchs, Winfried Herbst, Siegfried Scheibner, Jörg Kausch, Norbert Kieining stb.), össz. 13 aláírással! Fekete-fehér és színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. kiállítási katalógus. Kiadói egészvászon kötés.
2 400 HUF
2792946
16680
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Wehner Tibor: Wagner János. Bp., 2020, Körmendi, 207 p. Wagner János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2 600 HUF
2791624
16681
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Szerk.: Berkovits Ilona. Bp., 1965, Magyar Helikon. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, melléklettel.
2 000 HUF
2727287
16682
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 200 HUF
2790628
16683
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jánosházy György: Marx József. Marosvásárhely, 2002, Mentor. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói műbőrkötés, kiadói papír védőborítóval.
2 000 HUF
2727487
16684
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2727329
16685
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2792268
16686
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Roisz Erzsébet: Pécs és Baranya. Pécs, 1996. Pécsi direkt. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Az 1999-es mailáthpusztai regionális természetbarát találkozó pecsétjével és a résztvevők aláírásával
2 400 HUF
2792251
16687
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Aggházy Mária: Early wood carvings in Hungary. Bp., 1965. MTA. 88 táblával. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
2 400 HUF
2800478
16688
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina (Offset-ny.), 12 p.+12 t. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói kissé sérült papírmappában, hiánytalan.
2 000 HUF
2799339
16689
433
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vegyes képzőművészeti katalógus, nyomtatvány és folyóirat tétel: Lengyel representativ képzőművészeti kiállítás, 1928, katalógus + Csók István jubileumi kiállítása, 1955, katalógus + Hundert Jahre ungarische Kunst, katalógus +Michel Katalin, Cathy Michel (1931-) szobrászművész plakátjai, meghívói + Lys Gallery, Hungarian artists in New York, 1964 meghívó stb.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035