Books: Architecture, Art

Number of items: 257

Vasarely önmagáról. Marcel Joray bevezetőjével. Bp., 1969, Zrínyi Nyomda. 49 p. Kiadói papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
16690.

2 400 HUF
Jackie Cole: Osborne & Little Style. (Lakberendezési útmutató). London, 1997, Collins & Brown. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16691.

2 400 HUF
Sanctuary. Living Your Best Life at Home. Australian House & Garden. (Lakberendezési útmutató). Sydney, 2005, ACP. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, átlátszó műanyag védőborítóban.
16692.

2 000 HUF
Candace Ord Manroe: Uncluttered Storage Room by Room. (Rendszerezés és tárolás szobáról-szobára. Lakberendezési útmutató). New York, 1997, Friedman/Fairfax. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16693.

2 400 HUF
Anne McKevitts Designer Know How. (Belsőépítészeti, lakberendezési útmutató). London, 2000, BBC. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16694.

Anne McKevitt's Designer Know How. (Belsőépítészeti, lakberendezési útmutató). London, 2000, BBC. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

2 600 HUF
7,03
7,65
Barty Phillips: Minimum Space, Maximum Living. (Lakberendezési útmutató a hatékony helykihasználáshoz). London, 2007, Octopus. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, átlátszó védőfóliában.
16695.

2 400 HUF
Alice Westgate: The Peaceful Home. Country Living. (Lakberendezési útmutató). New York, 1998, Hearst Books. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16696.

2 400 HUF
Ortutay Gyula: Kis magyar néprajz. Bp., [1943.], Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
16697.

2 000 HUF
Szepesi Művészek a XIX-XX. században. A Szepesi Szövetség Képzőművészeinek kiállítása a Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület termeiben. 1937. március 11-29. Bp.,1937,Szepesi Szövetség,( Ifj. Keller Ernő-ny.), 17 sztl. lev.+25 t. Benne a fővédnökök, védnökök, és a Szepesi Szövetség tisztikarának, és a Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület tisztikarának névsorával, Kirsch Jenő előszavával, a kiállított műtárgyak jegyzékével, a kiállított művek alkotóinak névsorával (születési és halálozási dátumokkal), fekete-fehér képmellékletekkel, a borító hátán Herendi Porcellángyárt Rt. reklámjával. Kiadói zsínorfűzésű papírkötésben. /  Artist of Szepes in the XIX.th-XX.th century. Bp.,1937, Alliance of Szepes, 17. sztl. lev.+25 t. Paperbinding, in Hungarian language.
16698.

2 000 HUF
Munkácsy Mihály kiállítás. Bp., 1952, Műcsarnok, 92 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, a borítóról a kép hiányzik, a borító kopott, a gerinc szakadt, néhány ceruzás aláhúzással.
16699.

2 000 HUF
Simon Zsuzsa (szerk): Impressionisten aus Ungarn: Die Nagybányaer Künstlerkolonie 1896-1944. Miskolc/Kempen, 1997, MissionArt Galerie/ Städtisches Kramer Museum. 62p. Kiállítási katalógus német nyelvű előszóval , színes reprodukciókkal, többek közt Ziffer Sándor, Boromisza Tibor, Maticska Jenő, Thorma János, Tihanyi Lajos, Czigány Dezső, Perlrott Csaba Vilmos, Kádár Géza, Nagy Oszkár és Jándi Dávid képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. gerincen apró sérüléssel.
16700.

2 000 HUF
Lehel Ferenc: A keresők 1.: Cézanne. [Bp.], 1923, Amicus 80 p. + 11 t. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a könyvtest elvált a borítótól, egy lap kijár. Számozott (77./1000) példány.
16701.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF