The "Sacco di Budapest" and depredation of Hungary 1938-1949. Works of art missing from Hungary as a result of the second world war. Szerk.: Mravik, László. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a borítók sarkain kopásnyomokkal, az egyik sarkán gyűrődéssel, az utolsó pár lap alján és a hátsó borítón folttal.
[Johann Schön] Joh. Schoen: Grundzüge der Perspective mit besonderer Besichtigung für den praktischen gebrauch von Architekten, Architekturmaler, Techniker etc. Wien, 1863. Förstner és Bartelmus. Mit 99 Figuren auf 9 Tafeln. 32p + 9 tt Korabeli, javított papírborítékban.
Karl Pallauf: Josef Floch. Leben und Werk. 1894-1977. [Oeuvre-Katalog.] Wien, 2000, Österreichischer Kunst- und Kulturverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban./
In German language. With lot of pictures. Linen-binding, in paper cover.
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, benne neves magyar művészek reprodukcióival. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
István Nádler. Exhibition Catalogue. Latvia, Riga, Foreign Art Museum 03.10. 1998 - 08. 11. 1998. Lithuania, Kaunas, Kaunas Picture Gallery 08. 11. 1998 - 10. 01. 1999. Estonia, Pärnu, Chaplin Art Center 15. 01. 1999 - 05. 03. 1999. Finland, Turku, Aboa Vetus & Ars Nova Museum 12. 03. 1999 - 25. 04. 1999. Helsinki,1998., Hungarian Cultural and Scientific Centre. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Vera Molnár. Válogatás a Kiscelli Múzeum - Fővárosi Képtár - Szőlősi-Nagy - Nemes gyűjtemény anyagából. Szerk.: Ébli Gábor, Róka Enikő. Bp., 2019., Fővárosi Képtár - Kiscelli Múzeum. Gazdag képanyaggal, Vera Molnár munkáinak reprodukcióival illusztrált. Magyar, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
Klösz György I-II. köt. Szerk.: Sívó Mária. A képeket válogatta: Lugosi Lugo László. I. köt.: Lugosi Lugo László: Klösz György (1844-1913) élete és munkássága. Monográfia. II. köt.: Klösz György (1844-1913) fényképek. Photographs. Bp., 2002., Polgart. Rendkívül gazdag képanyaggal, Klösz György fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, szép állapotban.