Books: Architecture, Art

Number of items: 257

2 db festészeti stílusokat bemutató könyv: Kerstin Stremmel: Realizmus. Bp, 2006, Taschen/Vince. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Norbert Wolf: Expresszionizmus. Bp, 2006, Taschen/Vince. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16714.

2 000 HUF
5,31
5,71
Szmodisné Eszláry Éva: A Régi Szobor-gyűjtemény kincsei. Bp, é.n., Szépművészeti Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16715.

2 000 HUF
5,31
5,71
Malonyay Dezső: A fiatalok. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Katona Nándor, Magyar-Mannheimer Gusztáv, Rippl-Rónai József. Művészeti könyvtár. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 224 p.+16 t.+ 3 hasonmás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.
16716.

2 000 HUF
5,31
5,71
Balló Ede: Az olajfestés mestersége. Bp., 1917, szerzői kiadás (Hornyánszky Viktor-ny.), 113 p. Első kiadás. Sérült papírkötésben, pótolt gerinccel, a hátsó borító hiányzik. + Xantus Gyula: Rajzolás és festés. Általános iskolai szakköri füzetek. Bp., 1951, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
16717.

2 000 HUF
5,31
5,71
2 db könyv: Csurka István: Néhány gondolat a rendszerváltozás két esztendeje és az MDF új programja kapcsán. Bp., 2002, Magyar Út Körök Mozgalom. 6. ünnepi kiadás. Kiadói papírkötés. + A Csurkák négy nemzedéke. Protest-song. Bp., 2007, Ady Endre Sajtóalapítvány. Kiadói papírkötés.
16718.

2 400 HUF
6,37
6,86
16719.

1 200 HUF
3,18
3,43
16720.

1 000 HUF
2,65
2,86
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói félszvászon-kötés, zsinórfűzéssel, szép állapotban
16721.

1 800 HUF
4,77
5,14
16722.

1 000 HUF
2,65
2,86
Kőszeghy Elemér: Magyarországi ötvösjegyek a középkortól 1867-ig. A Kiss József Könyvkiadó reprint kiadása, 2007. Magyar-német kétnyelvű kötet, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
16723.

1 000 HUF
2,65
2,86
35
A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István (1. kiadást), Molnár C. Pál (2. kiadást) Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Fekete fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
16724.

1 600 HUF
4,24
4,57
16725.

1 600 HUF
4,24
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF