3 db művészeti kiállítási katalógus, jegyzék: Jelenkori francia festőművészek kiállítása. Bp., 1943, Gróf Almásy-Teleky Éva Művészeti Intézete. + A vitéz nagybányai Horthy Miklós húszéves kormányzását megünneplő kiállítás képes tárgymutatója. Bp., 1939-1940, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. + Francia művészet a Szépművészeti Múzeumban. Vegyes állapotban, szétvált/hiányzó borítóval.
Janovics Jenő: A Farkas-utcai színház. Bp., 1941, Singer és Wolfner, 316+(2) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képekkel illusztrálva. A borító Szathmáry István munkája. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált, sérült, ragasztott papír védőborítóban.
"Kártyametszők, kártyafestők Magyarországon a XVIII-XX. században" című kiállítás katalógusa. Kiállítási katalógus. 1996. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Matthias Arnold: Henri de Toulouse-Lautrec. 1864-1901. Az élet színháza. Ford.: Bor Ambrus. Köln, 1993., Taschen, (Kulturtrade.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Michelangelo. Acht Meister-Fotos der Plastiken in Handabzügen. Ausgewählt von Prof. Dr. Joh. Jahn. Markkleeberg-Leipzig, é.n., Hans C. Schmiedicke Kunstverlag, 8 t. (fekete-fehér fotók). Kissé sérült kiadói papírborítóban.
Budapest Székesfőváros Gróf Zichy Jenő Múzeumának katalógusa. Bp., 1923., Székesfővárosi Házinyomda, 36+2 p.+6 t. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.