6 000 HUF
Kortárs Magyar Művészeti Lexikon I-III. kötete. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1999-2001, Enciklopédia. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet gerincén kis kopásnyommal, de alapvetően szép állapotban.