2 000 HUF
Lehel Ferenc: A keresők 1.: Cézanne. [Bp.], 1923, Amicus 80 p. + 11 t. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a könyvtest elvált a borítótól, egy lap kijár. Számozott (77./1000) példány.