5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Murádin Jenő: Erdélyi magyar metszetművészet a 20. században. A szerző, Murádin Jenő (1937-) által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány! Nagyvárad, 2004, Europrint. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban