5 000 HUF
Pérely Imre (szerk.): Magyar rajzoló művészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Többek közt Scheiber Hugó, Bortnyik Sándor, Gulácsy Lajos, Kmetty János, Kozma Lajos, Molnár C. Pál illusztrációival. Több eredeti dúcról készült fametszettel (Jankó János, Kolozsváry Sándor, Kozma Lajos, Csabai Ékes Lajos, Vértes Marcell, Divéky József stb.), valamint egy-egy litográfiával (Gedő Lipót) és linómetszettel (Horváth Jenő). Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.