100 HUF
[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. FordÃtotta és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borÃtóval, a gerincen kis sérüléssel.