1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Schmid Noerr, Friedrich Alfred: Wie Sankt Antonii Altar zu Isenheim durch Meister Matthis Grünewald errichtet ward. Berlin, 1929, Horen Verlag. Kiadói egészvászon kötés, ex librisszel, kissé kopottas állapotban.