17090.
433. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
1933 MezÅ‘gazdaság. MezÅ‘gazdasági és növényvédelmi havi folyóirat. A FelsÅ‘dunántúli SzarvasmarhatenyésztÅ‘ Egyesületek Szövetségének és a FelsÅ‘dunántúli ZöldmezÅ‘ Egyesületek Szövetségének hivatalos közlönye. Szerk.: Gróf Béla, Villax Ödön. X. 2-12. sz. Az elsÅ‘ szám hiányzik, az utolsó szám sérült, hiányos, kissé foltos borÃtókkal.