17104.
433. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
1941 Penyigey M. Dénes: Adatok a vetési varjak XVIII. századvégi és XIX. századeleji telepes fészkeléseihez és kártételeihez Debrecen Sz. Kir. Város levéltárából. Különlenyomat. Debrecen, 1941., "Debreceni Szemle", 4 p.