17062.
433. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Soós István: Borászati kémia. (Borgazdaság I. kötet I. rész.) Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó, 404 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos. Megjelent 1600 példányban.