Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 51
2797191
17097
433
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Hajdú Ernőné: Főzzünk okosan. Bp.,1940, Officina. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító a borítóról hiányzik.
2 400 HUF
2791372
17098
433
Other collectibles
Borsody Mihály: Édesipari recepttörténeti gyűjtemény. Amit déd- és nagyanyáink sütöttek. Bp.,1991., Gravital. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés.
2 000 HUF
2798301
17099
433
Other collectibles
3 db szakácskönyv - Arab konyha, Kínai főzőiskola, Félszáz régi magyar vadétel Gundel Imre válogatásában. Változó kötésben, jó állapotban.
2 800 HUF
2793310
17100
433
Other collectibles
1945 "Készülj a télre" jótanácsok gyümölcs- és zöldségeltevéshez, 20p
1 200 HUF
2798807
17101
433
Other collectibles
Kapitány Mária: 50 ebéd. Felelet: "Mit főzzek?" kérdésre. Bp., 1938, Szerzői, (Európa-ny.), 68 p. VI. kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos lapokkal.
1 000 HUF
2624475
17102
433
Other collectibles
Mezőgazdasági kisérletügyi intézmények Magyarországon. Közrebocsájtja: A M. Kir. Földmívelésügyi Ministerium Mezőgazdasági Kísérletügyi Központi Bizottsága. A M. Kir. Földmívelésügyi Minister Kiadványai 8. sz. Bp., 1900., Pallas, 60+4 p.+9 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, a borítón bejegyzéssel, aláhúzásokkal.
1 600 HUF
2624352
17103
433
Other collectibles
1932 Tiszántuli Gazdák. Gazdasági szaklap X. évf. 1-3. és 5-6. számai, (1932. jan. 15., feb. 15., márc. 15., máj. 15., jún. 15.) Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla. Debrecen, Tiszántuli Mezőgazdasági Kamara. Az egyik hátsó borítója hiányos, a borítók foltosak.
1 600 HUF
2624281
17104
433
Other collectibles
1941 Penyigey M. Dénes: Adatok a vetési varjak XVIII. századvégi és XIX. századeleji telepes fészkeléseihez és kártételeihez Debrecen Sz. Kir. Város levéltárából. Különlenyomat. Debrecen, 1941., "Debreceni Szemle", 4 p.
1 000 HUF
2624462
17105
433
Other collectibles
Barna Balázs: Gazdasági növények betegségei. Bp., 1912., Pallas, a borítón kis gyűrődéssel,foltos borítóval, 14 p.
1 200 HUF
2792876
17106
433
Other collectibles
Gálfalvy Mária: A modern háztartás. Bp., [1937], Korszerű Könyvtár (Fővárosi-ny.) Kiadói papírkötés, regiszteres, kihajtható lapokkal, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzővel.
1 200 HUF
2624337
17107
433
Other collectibles
váradi Szabó János: Az aratási mizériák megszüntetése. Különlenyomat. Bp., (1909.), McCormick Harvesting Machine C., 16 p.
1 000 HUF
2790409
17108
433
Other collectibles
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés dugványozás. Kincses Könyvek. Bp., 1960. Mezőgazdasági. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, szakadt, hiányos gerinccel.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035