2 000 HUF
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Werbőczi István. Zrínyi Miklós, a szigetvári hős.Tinódi Lantos Sebestyén. Balassa Bálint. Báthory István. Számos képpel. Bp., 1906., Athenaeum, 2+135 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, enyhén kopott, de jó példány