[Friedrich von Esmarch (1823-1908)]: Dr. Friedrich Esmarch: Handbuch der Kriegschirurgischen Technik. Hannover, 1878., Carl Rümpler, XV+316 p.+XXX t. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Szövegközti és egészoldalas fametszetű illusztrációkkal és színes litografált képtáblákkal. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, ...
Hadi Krónika. Képek a II. világháború történetéből. 1-80. szám + Tárgymutató. + A háború felé vezető út. 1933 - 1939. + Prospektus. Teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Kiadói mappákban, lefűzve, jó állapotban.
A világháború 1914-1918. I. köt. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár. Bp., 1928., Stádum, 239 p.+6 (térkép melléklet) t. A sorozat tíz kötetben és kilenc kötetnyi térképmellékletben teljes. Átkötött félvászon-kötésben,
vitéz Csikós Jenő: A másik front. A szellemi harc módszerei és fegyverei. Bp., 1940, Singer és Wolfner, 111+(1) p. + 16 t. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.
Az iskolai zászlóaljak szervezése. Máry Gyula 38. gyalogosezredbeli hadnagy közreműködésével. Kecskemét, 1907. Sziládi László 84 p +6 t Kiadói papírkötésben