20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
[Friedrich von Esmarch (1823-1908)]: Dr. Friedrich Esmarch: Handbuch der Kriegschirurgischen Technik. Hannover, 1878., Carl Rümpler, XV+316 p.+XXX t. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Szövegközti és egészoldalas fametszetű illusztrációkkal és színes litografált képtáblákkal. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van, a borító kopott, a gerinc sérült, hiányos, a borító a gerincnél szétvált. 1912-es ajándékozási sorokkal.