Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 24

Klinikai recipe könyv. Szerk.: Müller Vilmos. Bp., 1907., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylapon és a címlapon jegyzetekkel.
17138.

1 600 HUF
4,24
4,57
Ursula Sierts-Roth - Heinz Tischer: Das Constanze Hundebuch. Mit vielen Fotos. Hamburg,1957, Constanze Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos.
17139.

2 000 HUF
5,31
5,71
17140.

2 000 HUF
5,31
5,71
Seifert Otto - Müller Frigyes: A kórodai diagnostika zsebkönyve. Ford.: Id. Dr. Purjesz Zsigmond. Bp., 1888, Ifj. Nagel Otto, VII+160 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, a címlapon névbejegyzésekkel, bélyegekkel.
17141.

2 400 HUF
6,37
6,86
Alsóviszokai Gerlóczy Zsigmond: Egészségügyi ismeretek. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel. + Dr. Osváth Albert: Egészségi tanácsadó olvasókönyv a magyar földmívelő nép számára. Bp., 1908., Pallas. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
17142.

Alsóviszokai Gerlóczy Zsigmond: Egészségügyi ismeretek. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel. + Dr. O'sváth Albert: Egészségi tanácsadó olvasókönyv a magyar földmívelő nép számára. Bp., 1908., Pallas. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.

2 000 HUF
5,31
5,71
Wolfhard Weidel: A vírus. Stúdium Könyvek 30. Bp., 1961., Gondolat. Kiadói papírkötés.
17143.

1 600 HUF
4,24
4,57
17144.

1 800 HUF
4,77
5,14
Dr. Pálházy Béla: Lelkünk tája II. Újabb válogatás. DEDIKÁLT! Velké Úlany/Nagyfödémes,1997., VTV Studió. Kiadói papírkötés.
17145.

1 800 HUF
4,77
5,14
Természettudományok elemei 4 kötete (1.,2.,5.,6.):   Gróh Gyula: Atómrombolás elemátalakítás. Függelék: Gombás Pál: Az atómmag erengiája.;   Gróh Gyula: Fehérjék, vércsoportok. Függelék: Szabó Zoltán: A vércsoportok átöröklése.;   Császár Elemér: A sugarak világa.;   Tangl Harald: A vitaminok.;   Bp.,1935-1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, 1. kötet könyvteste elvált a borítótól.
17146.

1 800 HUF
4,77
5,14
17147.

1 400 HUF
3,71
4,00
Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan és gyógyítás. I. köt.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. Bp., 1955, Művelt Nép, 790+(2) p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 5000 példányban.
17148.

1 600 HUF
4,24
4,57
Cholnoky Jenő - Littke Aurél - Papp Károly - Treitz Péter: A Föld. A Föld múltja, jelene és felfedezésének története. I. rész. Bp., [1926], Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.
17149.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF