17149.
433. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
Cholnoky Jenő - Littke Aurél - Papp Károly - Treitz Péter: A Föld. A Föld múltja, jelene és felfedezésének története. I. rész. Bp., [1926], Athenaeum. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ex libris-szel.