17129.
433. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Kerbolt László: A halottkémlés és temetőrendészet útmutatója. Hatóságok, hatósági orvosok, orvoshalottkémek és halottkémek számára. Gyoma, 1936., Kner Izidor, XV+94+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal.