17141.
433. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
Seifert Otto - Müller Frigyes: A kórodai diagnostika zsebkönyve. Ford.: Id. Dr. Purjesz Zsigmond. Bp., 1888, Ifj. Nagel Otto, VII+160 p. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, a címlapon névbejegyzésekkel, bélyegekkel.