Singer, Karl: Sankt Nikolaus ist ein guter Mann. Stuttgart, 1933, Kepplerhaus. Luise Hoff színezett, beragasztott fametszetével. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szlovák nyelvű könyvek és nyomtatványok tétele, össz. 12 db, többségében XIX sz., részben Pesten és Budapesten kiadott, részben illusztrált, vallási és egyéb kiadványok: We gménu pána Gezjsse, toho vkrizowaného porádek swaté passie ... w cyrkwi ewangelicské slowenské w Presspurku (Pressburg, Pozsony, Bratislava) ... ctena bywá...Pest, Trattner, 1822. 84p. Korabeli kopott félbőr kötésben, sarkaiban...
Karinthy, Frigyes: Please Sir! (Tanár úr kérem.) Translated by István Farkas. Bp., 1968., Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon az UNESCO bélyegzőjével.
Noran Kiadó 2 db Kentaurkönyvek sorozatú német-magyar bilingvis kiadványa: Stefan Zweig: Schachnovelle. Sakknovella. Ford.: Fónagy Iván.; Johann Wolfang Goethe: Die Leiden des jungen Werther. Az ifjú Werther szenvedései. Ford.: Bor Ambrus.; Bp.,1996-2002,Noran. Kiadói papírkötés.
Vegyes finn könyvtétel, 5 db: Hans Rosling - Ola Rossling - Anna Rosling Rönnlund: Faktojen maailma.; Tuomas Kyrö: Ilosia aikoja, mielensäpahoittaja, Tuomas Kyrö: Mielensäpahoittaja, Mielensäpahoittaja ja ruskeakastike.; Maria Gullberg: Maagiset mummonruuudut.; Matkalle Mukaan: Suomi Japani Suomi.