1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
3 db Kós Károly könyv: Kós Károly: Az országépítő. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Kós Károly: A gálok. Bp., 1999, Don Bosco. Kiadói papírkötés. + Varró János: Kós Károly, a szépíró. Kismonográfia. Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 2550 példányban.