Number of items: 355

Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. 223 p. Kiadói papírkötés, kötés ragasztása elvált, kiadói sérült papír védőborítóval.
17474.

1 600 HUF
4,24
4,57
30
Horváth Balázs arcai. Cikkek, beszédek, interjúk. A szerző, Horváth Balázs (1942-2006) politikus, belügyminiszter által Szendi József (1921-2017) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., Haza és Haladás Alapítvány. Kiadói papírkötés.
17475.

1 200 HUF
3,18
3,43
Jókai Mór: Erdély aranykora. Bp., 1925., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17476.

1 000 HUF
2,65
2,86
Arnold Bennett: Az áruház rejtélye. Regény. Ford.: Gaál Andor. Bp.,én., Pantheon. Kiadói papírkötés, foltos.
17477.

1 400 HUF
3,71
4,00
Géczi János: Dél. Három/száz régi elbeszélés, ötvenhét lábjegyzettel. Szotyory László huszonöt festményével. Vár Ucca Tizenhét Könyvek 32. Veszprém, 1999., Vár Ucca Tizenhét. Kiadói papírkötés.
17478.

1 200 HUF
3,18
3,43
A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni. Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt papír védőborítóval.
17479.

"A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt papír védőborítóval.

1 000 HUF
2,65
2,86
Szabó Dezső: Életeim. Lírai történetszemlélet. Lelkek az éjszakában. Hogyan tanítottam én? Mai jegyzetek. Szabó Dezső Újabb Művei 55-56. sz. Bp., 1939, Ludas Mátyás, 109 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17480.

1 600 HUF
4,24
4,57
17481.

1 000 HUF
2,65
2,86
17482.

1 000 HUF
2,65
2,86
Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések. Bp., é.n. Franklin. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben
17483.

1 000 HUF
2,65
2,86
17484.

1 200 HUF
3,18
3,43
Rieger Gyula: A bank, mint üzlet. Tébe Könyvtár 108. Bp., 1944, Tébe Kiadóvállalat, 198 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17485.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF