Books: Other rarities Number of items: 355
2790365
17474
433
Other collectibles
Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. 223 p. Kiadói papírkötés, kötés ragasztása elvált, kiadói sérült papír védőborítóval.
1 600 HUF
2789800
17475
433
Other collectibles
Horváth Balázs arcai. Cikkek, beszédek, interjúk. A szerző, Horváth Balázs (1942-2006) politikus, belügyminiszter által Szendi József (1921-2017) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., Haza és Haladás Alapítvány. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2792380
17476
433
Other collectibles
Jókai Mór: Erdély aranykora. Bp., 1925., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1 000 HUF
2798876
17477
433
Other collectibles
Arnold Bennett: Az áruház rejtélye. Regény. Ford.: Gaál Andor. Bp.,én., Pantheon. Kiadói papírkötés, foltos.
1 400 HUF
2792943
17478
433
Other collectibles
Géczi János: Dél. Három/száz régi elbeszélés, ötvenhét lábjegyzettel. Szotyory László huszonöt festményével. Vár Ucca Tizenhét Könyvek 32. Veszprém, 1999., Vár Ucca Tizenhét. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2793275
17479
433
Other collectibles
"A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, szakadt papír védőborítóval.
1 000 HUF
2791542
17480
433
Other collectibles
Szabó Dezső: Életeim. Lírai történetszemlélet. Lelkek az éjszakában. Hogyan tanítottam én? Mai jegyzetek. Szabó Dezső Újabb Művei 55-56. sz. Bp., 1939, Ludas Mátyás, 109 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
1 600 HUF
2713175
17481
433
Other collectibles
1 000 HUF
2706014
17482
433
Other collectibles
1 000 HUF
2705205
17483
433
Other collectibles
Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések. Bp., é.n. Franklin. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben
1 000 HUF
2796495
17484
433
Other collectibles
1 200 HUF
2774016
17485
433
Other collectibles
Rieger Gyula: A bank, mint üzlet. Tébe Könyvtár 108. Bp., 1944, Tébe Kiadóvállalat, 198 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035